redrooster_cb40905180
RED ROOSTER CB40905180 platte Beitel breed 50 x 180 mm
Productomschrijving:
FUJI F-4-5 BEITEL.............
  • Beitel voor hamer Fuji: FCH-20F, FCH-25F en 25B
  • Beitelsnede: standaard platte snede
  • Breedte snede: 35 mm
  • Totale lengte: 300 mm
  • Doormeter insteek machine: 12,00 mm
  • Lengte beitel insteek: 25,00 mm
  • Doormeter beitel: 12,7 mm Vierkant
  • Met geleiding 25 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 180 mm
  • Type beitel: Platte beitel
  • Breedte: 50 mm
  • Type schacht: Vierkant met uitsparing
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981028702
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER CB40905180
Lengte
180 mm
Type beitel
Platte beitel
Breedte
50 mm